Naujienos

Naujienos

SVEIKINAM VISUS SU ARTĖJANČIAIS 2016 METAIS !!!

Stovim ant to slenksčio – kas buvo vakar – jau praėjo,na, o rytojus – toks kupinas vilties ir nerimastingo laukimo. Tegul pildosi norai, tegul viltys išsipildo, tegul rankos nenusvyra, tegul akys mato tai, kas nematoma, ir atmintis užmiršta viską, ko prisiminti neverta. Šiltų, draugiškų, turtingų, laimingų Naujųjų metų …

EIC-automation kolektyvas Sveikina Jus su Šv. Kalėdomis ir Naujaisiais metais!

Džiaugiamės, kad visus šiuos metus buvote kartu su mumis! 

Tegul Šv. Kalėdų tikroji prasmė ir džiaugsmas pripildo Jūsų širdis bei namus ir suteikia Jums ir Jūsų artimiesiems polėkį naujiems darbams!

Sėkmingų, prasmingų, kūrybingų ir gerom akimirkom įsimintinų Jums Naujųjų 2016 metų!

Plačiau

Ultragarsiniai SENSOPART jutikliai UMT !

Ultragarsinio jutiklio siųstuvas siunčia trumpą aukšto dažnio akustinį impulsą, kuris atsispindėjęs nuo detektuojamo objekto paviršiaus grįžta į jutiklį. Ultragarsinės bangos ilgis gali būti naudojamas norint nustatyti atstumą iki detektuojamo objekto.

Plačiau

AKERSTROMS radijo bangų valdikliai su pulteliais

AKERSTROMS turi nepralenkiamą patirtį radio technologijų ir mobiliųjų programų industrijoje. Gamintojas AKERSTROMS siūlo efektyvią ir patogią valdiklių su pulteliais seriją SESAM 800. Valdiklis su pulteliu veikia siųstuvo – imtuvo principu, nuspaudus pultelio (siųstuvo) mygtuką, į valdiklį perduodamas signalas. Pultelio pagalba galime junginėti valdiklyje esančius relinius išėjimus.

Plačiau

Naujieji EATON švyturėliai !

Gamintojas EATON siūlo naujuosius švyturėlius SL7 ir SL4. Šie švyturėliai ryškesni, garsesni, ir patikimesni! Švyturėliai (bokšteliai) surenkami iš dalių. Tai yra šviesos moduliukas (pasirinktina spalva), pajugnimo komplektas, tvirtinimo kojelė ir esat poreikiui garsinis modulis

Plačiau

 

Kontaktai

sales@eic-automation.com

info@eic-automation.com

+370 41 503770

+370 41 503771