Naujienos

Naujienos

Vibraciniai lygio matavimo strypeliai !

NIVELCO vibraciniai lygio strypeliai skirti skysčių, granulių, dulkėtų kietųjų medžiagų lygiui stebėti. Veikimo principas pagrįstas tuo, kad šakutė nuolatos vibruoja. Šio tipo lygio matavimas atliekamas, kuomet vibro lygio daviklis paviršiumi kontaktuoja su matuojama medžiaga. Daugumoje sensorių vibravimas sukeliamas naudojant pjezoelektrinius kristalus. Kontaktuojanti matuojama medžiaga su vibro sensoriumi sumažinama pastarojo vibravimo amplitudę ir tokių būdu sensorius yra aktyvuojamas. Kuomet matuojama medžiaga atlaisvinama sensoriaus lopetėles vibravimo amplitudė pasikeičiasi - ir sensorius grįžta į pradinę būseną.

Plačiau

Nauja TESYS LR9D elektroninė perkrovos rėlė suteikia pranašumą! lanksti ir patikima apsauga varikliams, įskaitant abi svarbiausias savybes : trukmę ir kainą!

Elektronika puikiai pritaikyta variklių starteriams. Šios originalios elektroninės perkrovų rėlės siūlo platų reguliavimo diapazoną ir aukštą tikslumą, nes šiluminis modeliavimas atitiinka net pačių reikliausių vartotojų poreikius. Jie gali būti tiesiogiai montuojami prie TeSys D ir F kontaktorių. Taip suformuojant itin kompaktiškus variklių paleidėjus.

Plačiau

Miniatiūriniai jutikliai F25-RGO naujos kartos SenSopart šeimos nariai

FR25-RGO atgalinio atspindžio fotoelektrinis jutiklis buvo specialiai suprojektuotas atpažinti skaidrius objektus. F25-RGO  jutikliai yra visiškai apsaugoti nuo atspindinčių ir blizgių detalių ir nuo įvairiausių fono poveikių. Nepriklausomas nuo spalvos ir objekto savybių , F25 -RGO sensoriai yra geriausi rinkoje.Nesudėtingas montavimas , tikslus reguliavimas: Tvirtas aliuminio stovo montavimas  ypač tinka tada, kai montavimo erdvė yra apribota. Tai leidžia lengvai ir tiksliai  reguliuoti jutiklį.

 

Plačiau

Naujieji SCHNEIDER ELECTRIC dažnio keitikliai ALTIVAR 600 !

Altivar 600 dažnio keitikliai skirti asinchroniniams varikliams, kūrių galia nuo 0,75 – 1500kW. Šie dažnio keitikliai turi tvirtą korpusą, dažnio keitiklio plokštės specialiai lakuotos. Turi integruotą EMC filtrą, kuris apsaugo nuo trugdžių. Naujoji ATV600 dažnio keitiklių serija, tinka visoms pramonės šakoms.

Plačiau

Kompaktiškas UPS`as su integruotu maitinimo šaltiniu

Laikantis UNO POWER maitinimo asortimento, UNO UPS`as nepertraukiamo maitinimo šaltinis dabar yra su 60W išėjimo galia ir integruotu maitinimo atkūrimu kompaktiškame korpuse. UPS`as veikia lanksčiai, įėjimo įtampos 23 iki 30 V DC. Integruotas švino AGM galios akumuliatorius užtikriną ilgą veikimo laiką 45 minutes esant 0,5 A srovei.Pavydžiui : Kai sukombinuotas UNO POWER maitinimo šaltinis su 100 W naudingumo klase, tai UPS gabaritiniai matmenys yra tik 160 x 90 x 90 mm, Tai reiškia , kad ši vietos saugojimo aplikacija tinka įvairioms mažoms kontrolės ir paskirstymo dėžutėms. Aukšta MTBF ( vidutinis laikas iki gedimo) daugiau nei 1,9 milijonai valandų, didelis temperatūros diapazonas -15 iki + 50 ° C yra puikus šios naudingumo klases funkcijas atitinkantis prietaisas.

Plačiau

 

Kontaktai

sales@eic-automation.com

info@eic-automation.com

+370 41 503770

+370 41 503771