Naujienos

Naujienos

SIEMENS SITRANS TF280 belaidis temperatūros jutiklis !

Siemens „SITRANS TF280“ serijos jutiklius, su WirelessHART bevielio ryšio perdavimo technologija. Šie jutikliai temperatūrinius duomenis perduoda bevieliu ryšiu, ne tik į imtumą, registratorių, bet ir turi ekranėlį, kuriame galima stebėti kokia yra temperatūra esamu laiku. Kuomet sistemoje yra daugiau nei vienas jutiklis, tai jie tarpusavyje stiprina Wireless tinklą, dėl ko, perduodamų signalų kokybė visada išlieka aukštos kokybės.

Plačiau

SIEMENS SITRANS P280 bevielis slėgio jutiklis !

Šie slėgio jutikliai geba duomenis perduoti bevieliu ryšiu - į imtuvą, registratorių. Jutiklis turi ekranėlį, kuriame galima stebėti slėgio pokyčius realiu laiku. Slėgio jutiklis veikia nuo vidinės baterijos, kurios užtenka iki 5-ių metų, priklausomai, nuo to, kokiu dažnumu reiktų perduoti duomenis į registratorių. Jutiklyje yra integruota perspėjimo funkcija, kuri perspės, kuomet baterija baigia išsikrauti.

Plačiau

SIEMENS SITRANS AS100 akustinis jutiklis !

Šio jutiklio veikimo principas paremtas aukšto dažnio akustinėmis bangomis. Jutiklis signalizuoja srauto buvimą/dingimą sistemoje, aukštas/žemas srautas sistemoje. Jutiklis „SITRANS AS100“ gali būti sujungtas su „SITRANS CU02“, kuris pakeičia signalą į relinį ar analoginį.

Plačiau

Naujieji SCHNEIDER ELECTRIC avariniai trosiniai jungikliai !

Trosinis saugos jungiklis skirtas avariniu atveju greitai ir patogiai sustabdyti/paleisti įrenginius. Saugos trosas ištempiamas tam reikalingoje vietoje tarp avarinio jungiklio ir įtvirtinimo inkaro. Saugos kilpa dažniausiai tvirtinama arti mašinų, įrengimų kur reikalingas  avarinis stabdymas.

Plačiau

SIEMENS procesų indikatorius SIREC D !

Su šiuo procesų indikatoriumi galėsite stebėti, analizuoti -  ne tik temperatūrinius parametrus, bet ir kitus parametrus. Kadangi šis prietaisas turi iki 12 (SIREC D200) arba 48 (SIREC D300) analoginių įėjimų (Inputs). Gautus duomenis galima išsaugoti vidinėje (iki 400Mb) arba išorinėje atmintyje (USB). Gaunamus duomenis iš temperatūrinių jutiklių galite stebėti grafiko pavidalu, kas leidžia analizuoti esamą situaciją, pastebėti galimus gedimus.

Plačiau

 

Kontaktai

sales@eic-automation.com

info@eic-automation.com

+370 41 503770

+370 41 503771