Naujienos

Naujienos

SIEMENS SITRANS RD200 reguliatoriai !

Reguliatoriuje yra įrengtas įvesties jutiklis, kuris leidžia naudoti įvairių tipų jutiklius (J, K, R, S , PT100 ir kt.), galimybė procesus valdyti naudojantis PID algoritmu. Galima valdyti ir perduoti analoginius signalus.

Plačiau

Naujieji SCHNEIDER ELECTRIC RTC48 reguliatoriai !

Šis reguliatorius yra kompaktiško dydžio - gebantis tiksliai atvaizduoti norimą temperatūrą. Reguliatorius lengvai instaliuojasi į esamą sistemą. Šį reguliatorių galima suprogramuoti ne tik mygtukais, bet ir naudojant programinę įrangą: „Zelio Temperature Comtrol Soft“.

Plačiau

SIEMENS sklandūs palėidėjai 3RW44

Variklio minkštas/sklandus paleidėjas nekeičia įtampos dažnio ar greičio kaip dažnio keitiklis. Minkštas paleidėjas  keičia variklio paleidimo įtampą nuo užduotos iki tinklo įtampos. Naudojant minkštą paleidėją yra sumažinamos paleidimo srovės ir įtampos kritimas linijoje. Taip pat sumažinamas sukimo mementas ir mechaninės perkrovos, todėl mechanizmas rečiau reikalauja remonto ir aptarnavimo.

Plačiau

Naujieji SIEMENS LOGO! 8 programuojami valdikliai !

Naujos kartos LOGO! 8 valdikliai turi naują ekraną, integruotą ethernet komunikaciją. Komunikacinis modulis leidžią nuotoliniu būdu prisijungti su mobiliuoju telefonu.

Plačiau

SIEMENS sklandūs palėidėjai 3RW30, 3RW40

Variklio minkštas/sklandus paleidėjas nekeičia įtampos dažnio ar greičio kaip dažnio keitiklis. Minkštas paleidėjas  keičia variklio paleidimo įtampą nuo užduotos iki tinklo įtampos. Naudojant minkštą paleidėją yra sumažinamos paleidimo srovės ir įtampos kritimas linijoje. Taip pat sumažinamas sukimo momentas ir mechaninės perkrovos, todėl mechanizmas rečiau reikalauja remonto ir aptarnavimo.

Plačiau

 

Kontaktai

sales@eic-automation.com

info@eic-automation.com

+370 41 503770

+370 41 503771