Naujienos

Naujienos

Naujieji PHOENIX CONTACT maitinimo šaltiniai !

Šie maitinimo šaltiniai skirti transformuoti kintamą / nuolatinę įtampą - iš aukštesnės į mažesnę, ir ją išlyginti. TRIO maitinimo šaltiniai skirti naudoti prie mašinų ir įrengimų. PHOENIX CONTACT TRIO matinitimo šaltiniai turi tvirtą korpusą, ir užtikriną patikimą veikimą.

Plačiau

SIEMENS SIRIUS 3RK3 modulinė saugos sistema !

Prie naujojo SIRIUS 3RK3 centrinio saugos modulio, galima lengvai prijungtu papildomus išplėtimo modulius. Naujasis centrinis modulis turi AS – sąsają  ir turi galimybę prisijungti prie PROFIBUS tinklo. Modulinė saugos sistema palaiko greitą ir paprastą parametrų nuskaitymą, išsamią diagnostiką.

Plačiau

SIEMENS viršįtampių apsauga analoginiams ir skaitmeniniams signalams !

SIEMENS siūlo apsaugoti analoginius ir skaitmeninius modulius nuo galimų viršįtampių. Tiesogiai jungiamas modulis 5SD7581, su pasirinkta jungtimi apsaugos jūsų skaitmeninius, analoginius modulius nuo viršįtampių

Plačiau

SENSOPART spalvinės kameras „VISOR® Color"

Klasikiniai spalviniai jutikliai yra riboti detektuojant pasyvias spalvas. Gamintojo SENSOPART spalvinės kameros „VISOR® Color“ neturi tokių apribojimų, jos ne tik detektuoja įvairias spalvas, bet ir pateikia daugiau informacijos apie spalvos intensyvumą, bei konkrečią gaminio poziciją. Taip pat šios kameros puikiausiai skiria pasirinktos spalvos atspalvius, dėl ko, galima dar tikliau detektuoti norimo paviršiaus, objekto spalvą. Jos tinka ir konvejerių sistemoms, kadangi gali atlikti detektavimą kas 5ms.

Plačiau

SENSOPART spalvinis jutiklis FT 50 C

Kompaktiškas daviklis gali atskirti iki 5 spalvų, ar atspalvių. Spalvų atpažinimas vykdomas nuskanuojant pavyzdį su atitinkama spalva ir ją išsaugant atmintyje,  kaip bazinę. Kiekvienai pasirinktai spalvai, galima nurodyti paklaidą, t.y. leižiama šiek tiek „nukrypti“ nuo norimos spalvos.

Plačiau

 

Kontaktai

sales@eic-automation.com

info@eic-automation.com

+370 41 503770

+370 41 503771