Sprendimų naujienos

 

Kranų valdymo sistemos palengvinimas plastiko pramonėje

Plastiko pramonėje yra vietų kur be krano neišsiversi: presavimo formos keitimas, granulių užpildymas į talpyklas, plėvelės rulonų perkėlimas iš vienos vietos į kitą ir t.t.

Plačiau

Pristatome sprendimą nesudėtingų procesų aprašymui plastiko pramonėje

Plastiko gamyklose, kuomet norima įdiegti papildomų, nesudėtingų, linijos automatizavimo sprendimų, kurie užtikrintų sklandų irenginių darbą, bei padidintų darbo našumą susiduriama su problema, nes norint aprašyti vienokį ar kitokį procesą reikia keletos įvairiausių relių, kurios vienu metu gali atlikti tik vieną funkciją, pvz.: skaičiuoti plastikinius kamštelius, matuoti temperatūrą ar įrenginio darbo laiko skaičiavimas ir t.t.. Tokiu atveju siūlome sprendimą, gamintojo „Siemens“ „LOGO! 8“ daugiafunkcinę programuojamą relę. Siemens LOGO! 8 palyginus su šiuo metu esančiais sprendimais rinkoje yra pigus. Ši relė puikiausiai tiks šiems plastiko pramonėje reikalingiems procesams aprašyti:

Plačiau

Ekonomiškas sprendimas plastiko pramonei.

Plastiko pramonėje, yra daug įrengimų kurių darbą aprašyti padeda vienokio ar kitokio tipo davikliai. Tų daviklių yra įvairiausių, tad kuomet reikia palaikyti atsarginių optinių jutiklių sandėlį, susiduriama su problema, per dideli kaštai norint investuoti į atsarginių daviklių sandėlį. Šiuo atveju siūlome sprendimą: gamintojo “Schneider electric” universalūs fotojutikliai serijos “Osiris”. Su „Osiris“ daugiafunkciniais fotoelektriniais jutikliais išspręsite daugelį detekcijos problemų, taip pat sutaupysite laiko juos parinkdami ir instaliuodami.

Plačiau

Pristatome sprendimą temperatūros stabilumui užtikrinti

Plastiko gamyklose gaminant įvairius gaminius, norint užtikrinti sklandų plastiko liejimo, presavimo, ekstruzijos mašinų darbą, būtina palaikyti pastovią temperatūrą įrenginiuose. Norint, kad plastiko granules išsilydytų, bei ta lydalo masė būtų pastovios temperatūros, būtinas reguliatorius, kuris galtų valdyti šį procesą, nes priešingu atveju įrenginys gali užsikišti ar pagamintas gaminys neatitiks keliamų kokybės reikalavimų.

Plačiau

Pristatome sprendimą temperatūros stebėjimui, analizavimui gamybos procese.

Plastiko gamyklose gaminant įvairius gaminius, norint užtikrinti sklandų plastiko liejimo, presavimo, ekstruzijos mašinų darbą, būtina palaikyti pastovią temperatūrą įrenginiuose. Temperatūros stebėjimui yra naudojamos įvairūs temeratūriniai jutikliai, kurių parodymus galima stebėti tam skirtais reguliatoriais.

Plačiau

Plastiko gaminių detektavimas problematiškose vietose

 Plastiko gamyklose, plastikinių butelių gamyboje, ar ruošinių pūtimo procese naudojami optiniai foto jutikliai, kurie užtikrina, kad plastikinis butelys ar jos ruošinys tikrai yra paimtas griebtuvo. Kadangi toje vietoje yra mažai vietos, būtinas jutiklis, kurio gabaritai būtų maži bei tikslūs parodymai, nepaisant to, jog yra sudėtingos sąlygos norint tuos gaminius aptikti. Ypatingai mažas, gamintojo SensoPartis, jutiklis F10 su mėlynu LED spinduliu patikimiausias sprendimas šiai problemai spręsti.

Plačiau

 

Kontaktai

sales@eic-automation.com

info@eic-automation.com

+370 41 503770

+370 41 503771