Pramonės automatika - EIC-automation      Sprendimai      Chemijos pramonė

Chemijos pramonė

BIRCHER slėgio saugos kraštai ir jungikliai !

BIRCHER slėgio bangos jungikliai gali būti naudojami, kai reikalingas patikimas perjungimo impulsas, ir ypatingai jautrus regavimas. Slėgio saugos sistema skirta apsaugoti žmones, nuo transporto priemonių ir judančių mechanizmų. BIRCHER slėgio saugos sistemos pasižymi tvirtumu ir ilgaamžiškumu.

Plačiau

BIRCHER elektroniniai saugos kraštai !

Saugos kraštai naudojami pavojingose vietose, prie judančių mechanizmų. Bircher saugos kraštas skirtas naudoti prie automatinių durų, vartų, žaliuzių, transporto priemonių, ir kitų judančių mechanizmų. Tai puikus sprendimas, greitai ir patogiai užtikrinti saugumą. Elektroninis saugos kraštas veikiamas vertikalios jėgos išduoda signalą, kad mechanizmas, ar kitas veiksnys priartėjo per arti. Šis Bircher firmos saugos kraštas yra karpomas pagal poreikius, todėl lengvai tvirtinamas, ir nesudėtingai pritaikomas, bet kurioje sistemoje.

Plačiau
BIRCHER saugos kilimėlis !

BIRCHER saugos kilimėlis !

    Naujieji BIRCHER saugos kilimėliai naudojami aptikti žmones, daiktus apibrėžtoje zonoje. BIRCHER saugos kilimėliai pasižymi ypatingu jautrumu, ir tvirta konstrukcija. Kilimėliai gaminami įvairių dydžių, formų ir dizainų.

Plačiau

Plokščiasis BIRCHER mygtukas !

Naujasis BIRCHER mygtukas skirtas durų, variklių, ir kitų sistemų kontrolei. BIRCHER plokščiasis mygtukas padengtas tvirta guma ir turi IP67 saugumo klasę, atsparus dulkėms, vandeniui. Skirtas naudoti šalia sunkių mechaninių dalių. Mygtukas gali būti eksplotuojamas tiek  horizantaliai, tiek vertikliai. Dėl BIRCHER mygtuko korpuso paprastumo, jį galima paspausti ranka, koja ar alkūne.

Plačiau

BIRCHER padėties jutikliai !

BIRCHER REGLOMAT siūlo naujuosius infraredinius jutiklius, vartų, durų, praėjimų apsaugai. Išbandyta ir patikrinta infraraudonūjų radarų technologija naudojama asmens apsaugai, ir kontrolei. Aktyvi infraraudonūjų spindulių užuolaida užtikrina optimalų apsaugos plotą, ir apsaugo žmones pavojaus zonoje nuo pažeidimų.

Plačiau

SCHNEIDER ELECTRIC koduoti magnetai !

Gamybos procese yra daug judančių dalių, kurios vienaip ar kitaip gali pakenki žmogui. Viena iš galimybių apsaugoti žmones, naudoti tam skirtus daviklius. Siūlome sprendimą, koduotus SCHNEIDER ELECTRIC magnetus. Magnetai puikiausiai tinka naudojimui duryse, dangčiuose. Gamintojas gali pasiūlyti tiek stačiakampės, tiek M30 formos koduotus magnetus. Šie magnetai atitinka saugos keliamus reikalavimus, dėl ko gaminiai yra patikimi ir kokybiški. Kad atitiktų keliamus saugos reikalavimus šie koduoti magnetai turi būti naudojami kartu su saugos relėmis. Šie davikliai ne tik padės išvengti nelaimingų atsitikimų, bet ir padės apsaugoti įrenginius.

Plačiau

SCHNEIDER ELECTRIC saugos užuolaida pirštų apsaugai !

SCHNEIDER ELECTRIC saugos užuolaida pirštų apsaugai, turi daugiau integruotų infraredinių jutiklių, nei saugos užuolaida rankų apsaugai, taip praplečiama saugos zona, ir užtikrinamas didesnis saugumas. Saugos užuolaidos veikia siųstuvo – imtuvo principu. Saugos užuolaidos siųstuve integruoti infrarediniai jutikliai, nuolatos siunčia singala į saugos užuolaidos imtuvą. Jeigu į šią zona patenka smulkūs objektai, saugos sistema suveikia.

Plačiau

SCHNEIDER ELECTRIC saugos užuolaida rankų apsaugai !

Esant pavojingoms zonoms, svarbiausia apsaugoti personalą, ir pašalinius asmenis nuo galimų pavojų. SCHNEIDER ELECTRIC siūlo saugos užuolaidas rankų apsaugai. Saugos užuolaidos veikia siųstuvo – imtuvo principu. Saugos užuolaidos siųstuve integruoti infrarediniai jutikliai, nuolatos siunčia singala į saugos užuolaidos imtuvą. Jeigu į šią zona patenka ranka, ar didesnis objektas, saugos sistema suveikia.

Plačiau

SCHNEIDER ELECTRIC vieno spindulio saugos barjeras

Dirbant pavojingoje aplinkoje, ne visada pakanka kontaktinių saugos elementų. SCHNEIDER ELECTRIC siūlo bekontakčius vieno spindulio saugos barjerus. Šį sprendimą sudaro saugos relė ir infrarediniai saugos jutikliai. Saugos jutikliai veikia siųstuvo – imtuvo principu. Prie vienos saugos relės, galima maksimaliai prijungti iki keturių siųstuvo – imtuvo komplektų.

Plačiau

SCHNEIDER ELECTRIC saugos kilimėliai !

Saugos kilimėliai išsiskiria savo paprastumu, ir saugumo garantija. Saugos kilimėliai skirti apsaugoti tam tikras zonas, nuo pašalinių patekimo arba apsaugoti personalą dirbant tam tikrose pavojingose zonose.

Plačiau

 

Kontaktai

sales@eic-automation.com

info@eic-automation.com

+370 41 503770

+370 41 503771