Pramonės automatika - EIC-automation      Sprendimai      Guminių ir plastikinių dirbinių gamyba

Guminių ir plastikinių dirbinių gamyba

Pristatome, plastiko gamykloms spredimą, kaip užtikrinti pastovią temperatūrą presavimo formoje

Temperatūros reguliatoriuje yra įrengtas įvesties jutiklis, kuris leidžia naudoti įvairių tipų jutiklius (PT100 zondas, termoelementas, srovės ar įtampos jutikliai), o proceso išėjimai skirti šildymo, aušinimo arba aušinimo ir šildymo reguliavimui, kuris pagrįstas PID algoritmu.

Plačiau

Idealus sprendimas plastikų paviršių padengimo operacijoms

Gamintojas „Gefran“ siūlo pažangų sprendimą GFX4-IR, reguliatorių, skirtą šildymui skirtingų bangos ilgių  IR (infraraudonosiomis) lempomis.

Plačiau

Gefran „kieto kūno“ kontaktorius su radiatoriumi-idealus sprendimas temperatūrinių procesų valdymui

  Plastiko apdirbimo technologijose daugeliu atvejų   reikia, kad apkrovos įjungimo ir išjungimo procesai būtų labai greiti, pvz. esant PID funkcijai. Kad būtų pasiektas geriausias rezultatas, siūlome „Gefran“ gamintojo sprendimą: kieto kūno kontaktorius su radiatoriumi, VDC logikos valdymu, diagnostika ar analoginiu valdymu

Plačiau

SENSOPART spalvinis daviklis, puikus sprendimas plastiko apdirbimo linijose atliekant gaminių kontrolę

Plastiko gamyboje pagaminti produktai turi būti kokybiški patvarūs ir  dažnai atitikti ir specifinius pirkėjo reikalavimus. Pavyzdžiui-gaminio spalva, kuri turi būti visiems vienetams vienoda: plėvelės spalva, dangtelių, plastikinių butelių ir kt. Rinkitės patikrintą sprendimą: gamintojo SENSOPART baltos šviesos spalvinį  FT50C  jutiklį.

Plačiau
Pristatome sprendimą plastiko gamykloms, ekstruzijos procesui.

Pristatome sprendimą plastiko gamykloms, ekstruzijos procesui.

Plastiko gamyklose, kur naudojamas „ekstruzijos“ procesas, susiduriama su problema, kuomet norima užtikrinti pastovų plėvelės ar siūlo įtempimą. Tokiu atveju, kuomet reikia palaikyti pastovų įtempimą galime pasiūlyti Gefran gamintojo „TR“ serijos įtempimo jėgos matuoklį besisukančiam ar įtvirtintam velenui.

Plačiau

Puikus sprendimas slėgio palaikymui ekstruzijos procese

Esant ekstruzijos procesui, norint užtikrinti, kad tirpalo masė (mišinys) būtų pastovios temperatūros bei talpoje būtų palaikomas pastovus lėgis, kuris užtikrintų pastovų mišinio padavimą tolimesniam plastiko apdirbimui, reikalingas daviklis, kuris galėtų atitikti šiuos reikalavimus.

 

 Šiuo atveju Gefran gamintojas siūlo mišinio-slėgio daviklį, skirtą plastiko apdirbimui ekstrudijos precese.

Plačiau

Pristatome sprendimą plastiko granulių stebėjimui talpyklose

Liejant plastiko gaminius, kad įrenginiai veiktų sklandžiai, būtina užtikrinti pastovų medžiagos (plastiko granulių) padavimą. Viena iš sąlygų tai užtikrinant – granulių lygio stebėjimas talpyklose. Siūlome sprendimą: „SensoPart“ gamintojo, serijos „UMT 30“ ultragarsinius jutiklius.

Šio tipo davikliai pasižymi tuo, kad gali nustatyti detektuojamas ribas, t.y. apatinį ir viršutinį lygmenį.

Plačiau

Pristatome ekonomišką sprendimą plastiko gamykloms

Plastiko gaminimo linijose, vieni iš svarbiausių parametrų, kuriuos reikia stebėti ir valdyti -  tai temperatūra ir slėgis. „Gefran“ gamintojas siūlo sprendimą „M92“. Tai mišinio - slėgio ir temperatūros stebėjimo sistema, kuri susideda iš šių komponentų:

  • Ø mišinio-slėgio jutiklis su „J“ tipo termopora (M32-6-M-xxxx-1-4-D-000)
  • Ø 1/4 DIN slėgio ir temperatūros indikatorius (40TB-10-RR-R-2-0-1)
  • Ø 7,5m ilgio 6-pin kabelis (C08WLS)
  • Ø Laikiklis (SF18)
Plačiau
Pristatome sprendimą temperatūros stebėjimui

Pristatome sprendimą temperatūros stebėjimui

Visose plastiko pramonės šakose reikia užtikrinti vienokią ar kitokią pastovią temperatūrą. Tam atvejui yra naudojamos įvairaus išpyldymo termoporos, kurios padeda pamatuoti kokia yra temperatūra esamu laiku, kadangi termoporų yra įvairių rūšių, siūlome keletą „Gefran“ gamintojo variantų: „TC1“, „TC1M“, „TC5“, „TC5N“ ir „TCM“

Plačiau
Pristatome sprendimą plėvelės stebėjimui plastiko pramonėje

Pristatome sprendimą plėvelės stebėjimui plastiko pramonėje

Plastikinės plėvelės gamyboje susiduriama su problema, kuomet reikia stebėti ar plėvelė nenutrūkusi, ar ant plėvelės yra užklijuotas lipdukas, ypač kai procesai yra spartūs. Esant spartiems procesams operatorius nesuspėtų stebėti šio proceso, t.y. atsiradus problemai nesugebėtų greitai sureaguoti į pasikeitusią situaciją, šiam atvejui siūlome SCHNEIDER ELECTRIC naująsias foto šakutes, skirtas plėvelės detektavimui. Foto daviklis veikia siųstuvo – imtuvo principu. Šios šakutės skirtos greitiems procesams, suveikimo dažnis 10 000Hz.

Plačiau

 

Kontaktai

sales@eic-automation.com

info@eic-automation.com

+370 41 503770

+370 41 503771