Pramonės automatika - EIC-automation      Sprendimai      Guminių ir plastikinių dirbinių gamyba      Ekonomiškas sprendimas plastiko pramonei.

Guminių ir plastikinių dirbinių gamyba

Ekonomiškas sprendimas plastiko pramonei.

Plastiko pramonėje, yra daug įrengimų kurių darbą aprašyti padeda vienokio ar kitokio tipo davikliai. Tų daviklių yra įvairiausių, tad kuomet reikia palaikyti atsarginių optinių jutiklių sandėlį, susiduriama su problema, per dideli kaštai norint investuoti į atsarginių daviklių sandėlį. Šiuo atveju siūlome sprendimą: gamintojo “Schneider electric” universalūs fotojutikliai serijos “Osiris”. Su „Osiris“ daugiafunkciniais fotoelektriniais jutikliais išspręsite daugelį detekcijos problemų, taip pat sutaupysite laiko juos parinkdami ir instaliuodami.

Minimizuokite savo atsarginių dalių sandėlio atsargas. Dirbdami su Osiris universaliu fotoelektriniu jutikliu Jums vietoj 4 jutiklių tereikės laikyti 1 gaminį, kurį bus galima pritaikyti bet kokiam detekcijos rėžimui.

Lengvas paruošimas darbui ir montavimas . Osiris fotoelektrinių jutiklių paruošimas darbui yra atliekamas paspaudus vieną nustatymo mygtuką. Nuspaudus jį 3 sekundėms, fotoelektrinis jutiklis automatiškai atpažįsta detekcijos režimą ir prisiderina prie aplinkos konfigūracijos.

Inovacija su daugiafunkciniais gaminiais. Osiris – tai pirma išsami universalių fotoelektrinių jutiklių serija (nuo M18 iki 90x70 mm formato ir iki 40 m jutimo atstumo), kuri gali dirbti visuose 4 detekcijos režimuose (difuziniame, difuziniame su fono slopinimu, poliarizuoto atspindžio ir siųstuvas-imtuvas). Tai reiškia, kad jums nebereikia iš anksto galvoti, kuriam tikslui jūs naudosite šį prietaisą: jūs galite naudoti vieną prietaisą visose savo panaudojimo srityse!

 

Kontaktai

sales@eic-automation.com

info@eic-automation.com

+370 41 503770

+370 41 503771