SENSOPART spalvinis daviklis, puikus sprendimas plastiko apdirbimo linijose atliekant gaminių kontrolę

 In Jutikliai Davikliai Sensoriai

Plastiko gamyboje pagaminti produktai turi būti kokybiški patvarūs ir dažnai atitikti ir specifinius pirkėjo reikalavimus. Pavyzdžiui-gaminio spalva, kuri turi būti visiems vienetams vienoda: plėvelės spalva, dangtelių, plastikinių butelių ir kt. Rinkitės patikrintą sprendimą: gamintojo SENSOPART baltos šviesos spalvinį FT50C jutiklį.

FT 50 C baltos šviesos spalvinis jutiklis yra viena iš SENSOPART gamintojo naujovių, kuri buvo pateikta detekcijos rinkai pastaraisiais metais. Produktas buvo apdovanotas, prestižiniu inovacijų prizu, už gerokai išplėstą funkcijų įvairumą ir už itin patogią valdymo programą, lyginant su įprastinėmis spalvų jutiklių programomis. Kompaktiškas daviklis gali atskirti iki 5 spalvų ar spalvos atspalvių. Spalvų atpažinimas pasiekiamas paprasčiausiai nuskanuojant pavyzdį su norima spalva ir ją išsaugant atmintyje kaip bazinę. Kiekvienai pasirinktai spalvai, galima nurodyti paklaidą, t.y. leižiama šiek tiek „nukrypti“ nuo norimos spalvos. Tarkim norima, kad etiketės, juostelės kokybė spausdinant atitiktų keliamus reikalavimus. Paklaida nustatoma automatiškai, kuomet spalva yra nuskanuojama.

Šis gaminys taip pat turi patentuotą optinę sistemą – optinis „lęšiukas“, kuri padeda FT 50 C pasiekti didesnį nei vidutinį skverbties gylį skanuojamoje srityje.

FT 50 C gali lengvai aptikti net netiksliai vežamus, judančius ar vibruojančius objektus, pvz. apdirbimui skirtų ruošinių detekcija ant konvejerio. Puikiausiai detektuoja ir greitus procesus, kuomet perjunginėjimo dažnis siekia iki 500 Hz.

FT 50 C labai plačios komunikacinės galimybės: priklausomai nuo varianto, turi iki trijų išėjimo („OUTPUT“) kontaktų, RS485 sąsają arba IO-Link sąsają. Pasirinkus reikiamą sąsają, yra galimybė perkelti duomenis į valdiklį, HMI ar kitas automatizuotas sistemas kas suteikia galimybes peržiūrėti detektuotas spalvas ,išsaugoti informaciją apie detektuotus objektus bei valdyti patį technologinį procesą.
Produkto pagrindinės savybės:

Puikiai atskiria spalvas esant vibracijai

  • Tikslus spalvų nustatymas;
  • Atpažįsta (įsimena) iki 5 spalvų, atspalvių , esnt RS485 sąsajai – neribotas įsimenamų spalvų skaičius;
  • Kokybiškai ir patikimai nustato spalvą esant skirtingiems atstumams;
  • Paprastas apmokymas mygtuko paspaudimu: „teach-in“ ar „scan-in“;
  • Iki trijų išėjimo („OUTPUT“) signalų;
  • „IO Link“ sąsaja.

Start typing and press Enter to search