Automatikos sprendimai pramonei

Ketvirtos pramonės revoliucijos akivaizdoje atsiveriant skaitmeninimo, dirbtinio intelekto, automatizavimo, robotikos, pažangių gamybos technologijų galimybėms, sukuriamos sąlygos naujiems verslo modeliams.

Akivaizdu, kad Pramonės 4.0 kontekste įmonių gamybos technologijų, paslaugų, produktų, įvairių procesų atsinaujinimas tampa esminiu klausimu ir Lietuvos pramonės įmonėms.

Lyginant situaciją Lietuvoje ir Europoje matoma, kad Lietuvoje yra nemažai organizacijų, kurios sugeba įvertinti aplinką ir įžvelgti, kokias galimybes atneša technologinė pažanga. Vis dėlto lyginant Lietuvos organizacijų produktyvumo rodiklius su kitomis ES narėmis tenka nusivilti, jog Lietuva vis dar yra sąrašo gale.

Sprendimai pagal pramonės rūšis

medienos-pramones-automatizavimas

Automatikos sprendimai medienos pramonei

Automatizuojant medienos pramonės gamybos procesus plačiai naudojamos „servo“ tipo pavaros, programiškai keičiami kontroleriai ir valdymo blokai. Nuolatinės srovės pavaras keičia dažninės pavaros.

plastiko-pramones-automatizavimas

Automatikos sprendimai plastiko pramonei

Plastiko liejimo greitis ir efektyvumas yra tolygus kaštų taupymui plastiko pramonėje, todėl nenuostabu, kad automatizacija ir robotizacija yra vienas iš prioritetų gerinant gamybos procesą šioje pramonės šakoje.

metalo-apdirbimo-pramones-automatizavimas

Automatikos sprendimai metalo pramonei

Išmatuoti, užregistruoti ir išsaugoti, kontroliuoti, pozicionuoti – esminiai veiksmai metlo apdirbimo pramonėje.  Reikalavimai kontrolės ir matavimo – aukščiausio lygio preciziškumas ir absoliutus patikimumas.

maisto-pramones-automatizavimas

Automatikos sprendimai maisto pramonei

Maisto pramonės automatizavimas apima tiek maisto produktų apdirbimo gamybos, tiek pakavimo linijas. Galima prognozuoti, kad maisto pramonėje automatizuotos sistemos bei robotai jau greitai pakeis žmones.

EIC automation naujienlaiškis

Būkite pirmi ir sužinokite apie naujausius automatizacijos sprendimus pramonei

Naujienos

EIC automation, industrial

Start typing and press Enter to search